Nabídka práce > TECHNICKÝ DOZOR INVESTORA

TECHNICKÝ DOZOR INVESTORA

Náplň práce

Máte zkušenost jako technický dozor investora a domluvíte se anglicky?

Zkuste se ucházet o místo TECHNICKÉHO DOZORU INVESTORA!

Co bude Vaší náplní práce?

- kooperace s týmem projektového řízení na kontrolování a vyhodnocování časových harmonogramů a s cenovým poradcem při vyrovnávání plateb dodavateli
- dohlížení na dodržování technických požadavků stanovených zákonem a také dohled na dodržování norem a veškerých povolení
- dohled nad dodržováním BOZP, PO a ŽP
- kontrolování kvality úkonů, dodávek a dodržování technologických postupů, dále kontrola projektové dokumentace, průběhu zkoušek a testů
- účast na projektech technických auditů budov (Technical Due Dilligence)
- zodpovědnost za organizaci procesu zaznamenávání a kontroly odstraňování vad

Požadavky

- odborná znalost technických aspektů výstavby budov, v ideálním případě doložit autorizací
- praxe v oblasti pozemních staveb, ideálně komerčního typu (výstavba/fit-out/rekonstrukce: administrativní budovy/hotely, rekonstrukce památkových objektů, průmyslové stavby/logistická centra, nákupní a obchodní centra..ne bytová výstavba)
- flexibilita, proaktivnost
- organizovanost, preciznost, orientace na výsledek
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- analytičnost, skvělé komunikační dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - kooperace na významných projektech i pro mezinárodní klienty - příjemné moderní prostředí kanceláří v centru města - podpora růstu po odborné stránce, další vzdělávání, například jazykové kurzy - čtvrtletní bonusy - 5 týdnů dovolené - flexibilní pr
  • Místo pracoviště: Praha