Nabídka práce > TEST LEAD INTEGRAČNÍHO TESTOVÁNÍ | PRAHA | 105 000 CZK

TEST LEAD INTEGRAČNÍHO TESTOVÁNÍ | PRAHA | 105 000 CZK

Náplň práce

Hledá se integrační tester!!

Takový, který se nelekne:
- Integračního testování (skriptování, test analýzy) různých projektů
- Regresních testů integračních rozhraní
- Snahy o plnění strategických cílů integračního testování, plánování, hodnocení požadavků,
- Práce s riziky testování různých dodávek (produkt, projekt)
- Spolupráce s ostatními týmy a dalšími odděleními
- Řízení týmu a péče o něj

Požadavky

Požadavky:
- Zkušenost s integračním testováním
- Znalost testovacích nástrojů (JIRA, Ready API, Jenkins)
- Zkušenost s vedením týmu
- AJ – B2
Výhodou:
- Znalosti WIN, MAC, mobilních platforem
- ISTQB certifikace

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 80000 CZK do 105000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Flexibilní pracovní doba a možnost home office. Možnosti kariérního růstu a profesního rozvoje. Příspěvek na stravování a sportovní aktivity. Moderní pracovní prostředí a podpora inovací. ... a další
  • Místo pracoviště: Praha