Nabídka práce > Specialista odprodeje vozidel - Remarketing specialista

Specialista odprodeje vozidel - Remarketing specialista

Náplň práce

Zajímáte se o automobily?

Máte příjemný projev a jste komunikativní?

Nechybí Vám technický přehled ohledně automobilů?

Dejte nám o sobě vědět! Jedna z největších leasingových společností zaměřených na operativní leasing vozidel na českém trhu, hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Remarketing Specialista

Náplň práce:

organizace elektronické aukce za účelem prodeje vozidel našich klientů
práce s interní firemní databází
administrativa spojená s ukončováním nájemních smluv a prodejem vozidel
komunikace se zákazníky a obchodními partnery
kontrola příchozích plateb
příprava pro registraci vozidel a vedení agendy
kompletní příprava dokumentů pro vozidla na předání
spolupráce na projektech oddělení
zodpovědnost za zpracovávání faktur za prodané vozy

Požadavky

všeobecná technická povědomost o automobilové technice – specifikace poptávaných vozidel do výroby
schopnost práce ve stresovém prostředí – nutnost najít pro klienta požadované vozidlo i v časové tísni
znalost administrativy a užívání PC
komunikace s klienty
komunikace s dodavateli
hovorová angličtina nižší úrovně

Nabízíme

zajímavé finanční ohodnocení (fixní mzda + měsíční variabilní odměna)
roční bonusy
roční příspěvek na sportovní, relaxační a rehabilitační aktivity dle vlastního výběru
stravenky
občerstvení na pracovišti zdarma (káva, čaj, voda + každý pátek společná celofiremní snídaně spojená s informacemi o dění ve firmě)
jazyková výuka přímo na pracovišti
lékařská péče
dary zaměstnancům při významných příležitostech - jubilea, svatba, narození dítěte...

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Ostatní, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk - středně pokročilý
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 5