Nabídka práce > Ředitel kvality

Ředitel kvality

Náplň práce

Jste srdcem technik a přitom vám nedělá problém vest menší tým o cca 15 lidech?

Zajímáte se o oblast kvality, ale chybí Vám v současném zaměstnání prostor na prosazení vlastního názoru a určitá kreativita?

Připojte se do vedení společnosti s důrazem na českou ruční designovou výrobu.

Vaší náplní práce bude:

Řízení jakosti ve společnosti
Zajišťování procesních certifikací (ISO)
Zajišťování produktových certifikací
Organizace interních procesních a produktových auditů
Zavádění metod průmyslového inženýrství

Požadavky

Bude se Vám hodit:

VŠ vzdělání technického směru (strojírenství, elektro), případně SŠ s odpovídající odbornou praxí v oboru řízení jakosti
2 roky praxi v oboru řízení kvality
Technické znalosti strojírenského zaměření výhodou
Znalost systému řízení jakosti dle ISO 9001
Znalost MS Office, SAP výhodou
Anglický jazyk na velmi dobré úrovni
Řidičský průkaz skupiny B
Schopnost samostatné práce, dobré organizační a komunikační schopnosti
Technické myšlení, schonosti zasahovat do procesu a sdílet vlastní názor

Nabízíme

Co s touto pozicí získáte?

možnost pracovat pro společnost s naprosto unikátním produktem - žádná sériová výroba
budete součástí globálního businessu - USA, Dubaj..
možnost ovlivňovat projekty - v první úrovni top managementu
prohlubování znalostí řízení jakosti i možnost hledat kreativní řešení
prostor pro Váš další odborný a osobnostní růst
za poctivou práci adekvátní odměnu a k tomu široké spektrum zaměstnaneckých benefitů
podporu odborníků a dlouholetých pracovníků

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk - středně pokročilý - pokročilý
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Kamenický Šenov