Nabídka práce > Technik údržby strojů (OBJ516)

Technik údržby strojů (OBJ516)

Náplň práce

• plánovat a kontrolovat údržbu strojů a zařízení
• zodpovídat za včasné plnění termínů
• evidovat a monitorovat stav zásob a jejich plánování a zajišťování v SAP
• zajišťovat a evidovat platnost revizí strojů a zařízení
• úzce spolupracovat s finančním oddělením
• vystavovat požadavky/objednávky v systému SAP
• komunikovat s externími dodavateli (včetně zahraničních)
• vyhodnocovat a vést statistiky sledovaných parametrů údržby

Požadavky

• SŠ vzdělání v oboru strojírenství
• znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
• znalost a orientace v programu údržby Profylax nebo v podobném systému
• znalost a zkušenosti se systémem SAP
• znalost MS Office
• velmi dobrá orientace v technické a výkresové dokumentaci
• znalost pneumatiky a hydrauliky
• komunikativnost a kreativita, operativní rozhodování

Nabízíme

• práce v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
• možnost jazykových a odborných kurzů
• odpovídající finanční ohodnocení
• zaměstnanecké výhody
• pracoviště Most

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis (ve wordu či pdf) a připojte krátký průvodní dopis. Všechny uchazeče budeme informovat o vyhodnocení životopisu, případně doporučíme pozice, které lépe korespondují s Vašimi zkušenostmi a dovednostmi.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální společnosti Žirafa.cz s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Administrativa, Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Středoškolské s maturitou
  • Plat: 25.000 - 30.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, nadstandardní ohodnocení
  • Místo pracoviště: Most