Nabídka práce > OPERÁTOR VÝROBY - mzda až 27 000 Kč/měsíc

OPERÁTOR VÝROBY - mzda až 27 000 Kč/měsíc

Náplň práce

* montáž kompresorů,
* obsluha automatických, poloautomatických strojů,
* kompletace a kontrola hotových výrobků

Požadavky

* manuální zručnost
* ochotu pracovat na směny
* spolehlivost a zodpovědnost
* vzdělání technického směru nebo
* zkušenosti z výroby jsou vítanou výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

* minimální základní nástupní mzda 18 000 Kč + odměny a příplatky nad rámec zákona
* výkonnostní odměny/ prémie 10 000 Kč 2x ročně
* 2 týdny dovolené navíc (celkem 6 týdnů)
* dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, případně na brigádu na směnný provoz
* možnost dalšího profesního růstu, případně přestupu do kmenového stavu
* práce v nové moderní hale

Další informace

Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!
Volejte na číslo 602 431 603, nebo pište na email petra.jandova@randstad.cz

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 20000-27000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 13. a 14. plat, dva týdny dovolené navíc, příplatky nad rámec zákona
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Humpolec