Nabídka práce > Konstruktér 3D (OBJ459)

Konstruktér 3D (OBJ459)

Náplň práce

• modelování v CAD systémech 3D
• administrativní podpora vedoucím projektů.
• konstrukční a projekční práce
• zpracování položek na základě definovaných podkladů, norem a metodik
• kontrola vlastní práce na základě požadavků zadání

Požadavky

• SŠ vzdělání ve strojním oboru
• znalost práce na PC (MS Office,..)
• aktivní znalost AJ nebo NJ
• RJ výhodou

Nabízíme

• zajímavou a perspektivní práci ve stabilní české rodinné firmě s 25letou tradicí
• uplatnění a zlepšování jazykových znalostí
• odpovídající ohodnocení
• pracoviště okr. Beroun

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis (ve wordu či pdf) a připojte krátký průvodní dopis. Všechny uchazeče budeme informovat o vyhodnocení životopisu, případně doporučíme pozice, které lépe korespondují s Vašimi zkušenostmi a dovednostmi.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální společnosti Žirafa.cz s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky: anglický jazyk slovem i písmem
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: nadstandardní ohodnocení, bonusy
  • Místo pracoviště: Beroun