Nabídka práce > Vývojový konstruktér

Vývojový konstruktér

Náplň práce

Přední dodavatel do automobilového průmyslu, který se zabývá výrobou součástek pro významné automobilky více než 300 světových značek. Spolu s dalšími závody v 35 zemích světa na šesti kontinentech působí tato společnost v každém významném regionu zabývajícím se výrobou automobilů.
D
osažením tržeb ve výši 18,2 miliard dolarů v roce 2015 se tato společnost umístila v TOP 200 světového žebříčku Fortune 500. Z důvodu rozšiřování svého vývojového centra hledají vhodného kandidáta na pozici vývojového konstruktéra.

V této pozici se budete podílet na plnohodnotných zakázkách od přípravy konceptu, detailního řešení konstrukčních celků, až po přípravu podkladů pro výrobu prototypů a sériových dílů. Stanete se součástí zajímavých projektů pro světové automobilky jako Ferrari, Lamborghini nebo BMW.

V rámci pozice vývojového konstruktéra budete mít na starost:
• Navrhovat a vyvíjet části sedadel na základě specifikací od zákazníka
• Integrovat komponenty a sestavy do systémů sedadel
• Převzít a technicky vést svěřené projekty
• Komunikovat a řešit s klienty technické věci v rámci vývoje
• Provádění konstrukčních výpočtů a analýz

Požadavky

• VŠ strojního zaměření
• Znalost a zkušenosti v některém z 3D konstrukčních programů (Catia nebo CAD velkou výhodou)
• Praxe na obdobné pozici min. 1 rok
• Komunikativní znalost Anglického jazyka
• Zkušenosti v oblasti strojní konstrukce (plasty, kovy)

Nabízíme

• Flexibilní pracovní doba
• Práce na velmi zajímavých projektech pro BMW, AUDI, GM, LAMBORGHINI a jiné
• Osobní a profesní růst v rámci stabilní nadnárodní společnosti
• Firemní benefity (5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, příspěvek na stravování, firemní akce, atd.)
• Zajímavé finanční ohodnocení

Další informace

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala a věříte, že byste mohl být vhodným kandidátem, zašlete nám Vaše aktualizované CV. Pro další informace a zajímavé pracovní nabídky se s námi spojte přímo na LinkedInu: https://cz.linkedin.com/tompetrik

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke shromaždování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Ochrana osobních údajů.

Budeme se těšit na spolupráci.

Informace o pozici

  • Reed Global
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek