Nabídka práce > Obchodník pro Českou pojišťovnu

Obchodník pro Českou pojišťovnu

Náplň práce

· Péče o stávající klienty

· Vyhledávání nových obchodních příležitosti

· Prodej pojistných a finančních produktů

· Administrativní činnost spojená s denní agendou

· Odborný a osobní růst

- Řidičský průkaz skupiny B

Požadavky

· Minimálně SŠ vzdělání

· Komunikační schopnosti na vysoké úrovni

· Příjemné vystupování a chuť se vzdělávat

· Uživatelská znalost PC

. Řidičský průkaz skupiny B

. Ochotu se vzdělávat a pracovat na sobě

Nabízíme

abízím:

· Silné zázemí a know-how nejsilnější společnosti na pojistném trhu

· Vícesložkové odměňování (fix+provize+bonusy)

· Veškerá školení v režii firmy

. Přidělení Portfolia klientů hned po nástupu na pozici

· Široká škála motivačních benefitů

· Rychlý kariérní růst

Další informace

Do svého týmu hledám novou kolegyni/-gu. Tvým úkolem bude pečovat o stávající klienty,poskytovat servis v oblasti pojištění a vyhledávat nové obchodní příležitosti. A protože pracuji pro lídra Českého pojišťovacího trhu, věřím, že mám co nabídnout. Podrobnější informace ráda předám na osobní schůzce.

Informace o pozici

  • Česká pojišťovna a.s.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 18.000,- - 50.000,--
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Operativní leasing, zvýhodněné volání O2, slevy u obchodních partnerů
  • Vhodné pro: Absolventy, osoby ZTP, zkušené i méně zkušené obchodníky
  • Místo pracoviště: Svitavy