Nabídka práce > Pomocný operátor výroby pro CARRIER Beroun

Pomocný operátor výroby pro CARRIER Beroun

Náplň práce

Jste manuálně zruční a spolehliví? Chcete pracovat v moderním prostředí a podílet se na výrobě chladicích a mrazících zařízení, klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel? Staňte se součástí týmu našeho významného zákazníka a partnera CARRIER Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. (dříve Linde frigera, s.r.o.) a rozšiřte si praxi.
Čeká Vás práce v 3 směnném provozu. Výroba probíhá ve dvou závodech - Beroun a Mýto u Rokycan.

Co budete dělat?
* Připravovat materiál a zakládat díly na linku.
* Montovat chladicí nábytek, zařízení a klimatizace.
* Montovat osvětlovací kabeláž a chladicí potrubí.
* Kontrolovat montované díly.

Požadavky

* ZŠ / SOU technického směru, strojní bude výhodou.
* Spolehlivost, manuální zručnost.
* Fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav.
* Výhodou bude zkušenost s manipulací ručními vozíky.
* Praxe v oblasti automotive bude výhodou, ne však podmínkou.

Nabízíme

* Práci na hlavní pracovní poměr.
* Nástupní čistou mzdu 18.465,- Kč/měsíc (včetně příplatků)
* Variabilní složku mzdy 0 - 20%
* Cestovní náhrady 0 - 4.100,- Kč/měsíc.
* Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
* Měsíční bonus za docházku až 2.000,- Kč.
* Dovolenou 25 dní/rok.
* Příspěvek na firemní ubytování.
* Příspěvek na vlastní ubytování až 2.000,- Kč.
* Závodní stravování.
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Další informace

Nástup IHNED!!

Informace o pozici

  • DP WORK s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Česká republika
  • Plat: 118,- Kč/hod. netto
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Ubytování s příspěvkem, Dovolená 5 týdnů
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Lidická 323/18, 266 01 Beroun