Nabídka práce > Skladový dělník pro GRUPO ANTOLIN Mladá Boleslav

Skladový dělník pro GRUPO ANTOLIN Mladá Boleslav

Náplň práce

Baví Vás práce ve skladu? Jezdíte rádi s VZV? Nyní máte možnost podílet se na výrobě plastových a pryžových komponentů pro automobilový průmysl. Pojďte proto pracovat pro našeho významného zákazníka a partnera GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o., s pobočkou v Mladé Boleslavi - Čejetičkách.
Čeká Vás práce na 3 směny. Pojďte do toho s námi!

Co budete dělat?
* Podílet se na příjmu materiálu, polotovarů, vratných obalů na sklad.
* Manipulovat při příjmu, výdeji a expedici materiálů ručně nebo manipulační technikou.

Požadavky

* SOU, SŠ.
* Platný průkaz VZV - možnost vystavení / obnovy.
* Trestní bezúhonnost.
* Spolehlivost, manuální zručnost.
* Fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav.
* Praxe s obsluhou VZV min. 1 rok bude výhodou.

Nabízíme

* Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
* Základní mzdu 11.396,- / 12.680,- / 14.327,- Kč.
* Variabilní složku mzdy až 50% ze základní mzdy.
* Mimořádná odměna za obsluhu vláčku nebo lisu 0 - 1.000,- Kč.
* Mimořádné prémie za bezeškodní průběh 0 - 1.500,- Kč.
* Mimořádné kvartální prémie 0 - 2.700,- Kč.
* Mimořádnou odměnu po odpracování 1 roku 8.000,- Kč.
* Diety 4.011,- Kč/měsíc.
* Příplatek za práci v odpolední směně 10,- Kč/hod.
* Příplatek za noční směnu 16% průměrného výdělku.
* Příplatek za práci přesčas 50% průměrného výdělku.
* Příplatky za práci v SO a NE, státní svátky.
* Dovolenou 25 dní/rok.
* Stravování zajištěno v závodě.
* Firemní ubytování s příspěvkem.
* Příspěvek na vlastní ubytování až 1.500,- Kč.
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Další informace

Nástup IHNED!!

Informace o pozici

  • DP WORK s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 107 - 120,- Kč/hod. netto
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Příspěvek na stravování, ubytování s příspěvkem, 5 týdnů dovolené
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Nádražní 316, 293 01 Mladá Boleslav - Čejetičky