Nabídka práce > Pomocný dělník pro MAHLE Mnichovo Hradiště

Pomocný dělník pro MAHLE Mnichovo Hradiště

Náplň práce

Jste manuálně zruční a spolehliví? Chcete se podílet na vyrobě chladicích systémů a klimatizačních jednotek pro automotive? Staňte se součástí týmu našeho významného zákazníka a partnera MAHLE Behr Mnichovo Hradiště s.r.o. a rozšiřte si praxi.
Čeká Vás práce v 3 nebo 18 směnném provozu. Pojďte do toho s námi!

Co budete dělat?
* Podílet se na pracích na výrobní lince, výrobě komponentů, montáži komponentů chladičů, topení a klimatizačních jednotek pro automobilový průmysl, atd.

Požadavky

* Spolehlivost, manuální zručnost.
* Fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav.
* Rozpoznávací schopnosti.
* Vysoké pracovní nasazení - budete pracovat v taktu.
* Zkušenost se sériovou výrobou výhodou.

Nabízíme

* Práci na hlavní pracovní poměr.
* Základní mzdu od 13.000,- CZK.
* Variabilní složku mzdy 0 - 1.000,- CZK.
* Diety 4.011,- CZK/měsíc.
* Příspěvek na praní 630,- CZK/měsíc.
* Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
* Dovolenou 20 dní/rok.
* Stravování zajištěno v závodě.
* Možnost ubytování s příspěvkem.
* Příspěvek na vlastní ubytování až 1.500,- CZK.
* Příspěvek na dopravu 50 - 100%.
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Další informace

Nástup IHNED!!

Informace o pozici

  • DP WORK s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 105,- Kč/hod. netto
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Příspěvek na stravování, ubytování s příspěvkem
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: ul. Víta Nejedlého 1471, 295 01 Mnichovo Hradiště