Nabídka práce > PERSONÁLNÍ KONZULTANT- HR RECRUITER (OBJ194)

PERSONÁLNÍ KONZULTANT- HR RECRUITER (OBJ194)

Náplň práce

•zadávání inzerce na pracovní portályvýběr vhodných kandidátů (z vnitřní databáze, z došlých reakcí na inzeráty, z prac. portálů)
•zpracování životopisů
•komunikace s vhodnými uchazeči
•osobní pohovory s kandidáty
•vyhledávání a kontaktování klientů (firem) s nabídkou personálních služeb
•komunikace s klienty (specifikace nabízených pracovních pozic)

Požadavky

•SŠ vzdělání
•velmi dobrá znalost PC - MS Office
•samostatnost, pečlivost, vytrvalost
•výborné komunikační schopnosti
•proklientský přístup
•příjemné vystupování
•obchodního ducha

Nabízíme

•zázemí stabilní společnosti, složené z profesionálů
vstupní a průběžná školení
•každodenní podporu personálního manažera
•možnost pracovat na V.I.P. klientech a zajišťovat pro ně výběrové řízení
•pracoviště Praha 5, práce v kanceláři 1 den týdně, další 4 dny možnost práce z domova
•zajímavou a různorodou kancelářskou práci
•možnost kariérního postupu

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej, Personalistika a HR, Služby,
  • Požadované vzdělání: Středoškolské
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Praha 5