Nabídka práce > Speditérka / Speditér

Speditérka / Speditér

Náplň práce

- Komunikace se zákazníky, ostatními dopravci a pobočkami v zahraničí
- Zpracovávání cenových nabídek a tendrů
- Zpracování dokumentace a podkladů pro fakturaci
- Plánování tras pro stávající dodávky zákazníkům v rámci regionu, zajištění optimálního využití vlastních dopravních prostředků a prostředků třetích stran
- Odpovědnost za veškerou dopravní dokumentaci, poskytovaní informací řidičům a externím spolupracovníkům
- Řešení aktuálních přepravních problémů
- Budování dlouhodobé spolupráce se stávajícími zákazníky a aktivní hledání nových obchodních příležitostí

Požadavky

- Plynulou znalost češtiny nebo slovenštiny, komunikativní znalost angličtiny
- Středoškolské vzdělání
- Zkušenosti s logistikou
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
- Schopnost budovat silné a profesionální vztahy a rozpoznávat nové obchodní příležitosti
- Orientaci na výsledek
- Nezávislost, schopnost činit vlastní rozhodnutí pod časovým tlakem
- Znalost MS Office

Nabízíme

- Vynikající příležitost být klíčovou součástí nového rozrůstajícího se projektu
- Atraktivní mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a individuální výkonnostní bonusy
- Možnost dlouhodobého kariérního růstu spolu se společností
- 5 týdnů dovolené

Další informace

Chcete-li být zařazen do výběrového řízení na tuto pozici, zašlete kopii svého životopisu v ANGLICKÉM jazyce a krátký motivační dopis Lucii Elšíkové

Přečtěte si prosím pozorně násedující text a poté ho vložte do emailu předtím, než zašlete žádost společnosti Dorset Management s. r. o., company IČO: 246 92 336

Souhlasím s poskytnutím svých osobních údajů (jméno, příjmení, datum narození, bydliště, telefon, fax, e-mail a informací o mém vzdělání, dovednostech a odborné praxi) společnosti Dorset Management Ltd. IČO: 246 92 336, výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání (včetně uchování, aktualizace a jejich prezentaci třetím osobám z členských států EU, jejichž totožnost mi je společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů na dobu neurčitou nebo do zaslání písemné žádosti o odstranění osobních údajů.

Informace o pozici

  • Dorset Management s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Plat: 35 000 - 40 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Individuální výkonnostní bonusy, možnost dlouhodobého kariérního růstu spolu se společností, 5 týdnů dovolené
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Brno