Nabídka práce > PROJEKTOVÝ MANAŽER NÁKUPU

PROJEKTOVÝ MANAŽER NÁKUPU

Náplň práce

- zodpovědnost za výsledky svěřeného obchodu
- zodpovědnost za držení stanovené hladiny skladových zásob a obrátky sortimentu
- komunikace s dodavateli a vyjednávání podmínek
- nastavování celkové cenové strategie svěřeného obchodu
- proaktivní vyjednávání nových možností
- reporting

Požadavky

- praxi v oblasti nákupu a prodeje min 3. roky
- manažerské, komunikační a vyjednávací dovednosti
- reprezentativní vystupování
- min. středoškolské vzdělání s maturitou
- AJ na komunikativní úrovni
- silnou osobnost, samostatnost v rozhodování a cílevědomost
Musíš být:
- samostatný
- pečlivý
- inovativní
- ochoten přijmout zodpovědnost
- přátelský

Nabízíme

- Budete pracovat pod známou a úspěšnou značkou v mladém a nadšeném kolektivu.
- Nabízíme motivační a odpovídající ohodnocení.
- Dostanete u nás rozmanité příležitosti pro seberealizaci.
- Umožňujeme pružnou pracovní dobu.
- Máme řadu firemních benefitů a akcí.

Další informace

Nehledáme fanouška do hodinek, ikdyž se to nevylučuje. Uvítáme nadšence pro obchod s citem pro vedení lidí a zkušeností s nákupem rychloobrátkového zboží.

Informace o pozici

  • Gentle job s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Administrativa, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Aj na komunikativní úrovni
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek