Nabídka práce > Specialista zlepšování procesů

Specialista zlepšování procesů

Náplň práce

* Především budete zlepšovat a nastavovat dané procesy a tyto procesy dokumentovat
* Budete provádět časové studie procesů a analyzovat efektivitu pracovních postupů
* S analýzou ještě nekončíme, budeme po Vás chtít analyzovat náklady na daných odděleních
* Budete měřit produktivitu a normy a na základě těchto výsledků optimalizovat pracovní postupy
* Aby se ve změnách orientovali Vaši kolegové z jiných oddělení, budete jim při zavádění změn podporou

Požadavky

* Chceme, aby jste věděli co znamená slovní spojení "paletová pozice" a víte jak vypadá retrak. Zkrátka chceme, abyste měli základní znalosti skladové logistiky
* Nechceme jaderného inženýra, stačí, že se Vám na poličce práší na maturitní vysvědčení a statistika je Vaší kamarádkou
* Nechceme Lean inženýra, ale určitě uvítáme když budete umět používat některé nástroje pro řešení problémů a zlepšování
* Nechceme ani JAVA programátora, stačí, že budete mít pokročilou znalost práce na PC - hlavně balíček MS Office
* ,,How are you"? Víte co to znamená? Dobrý začátek, výhodou bude středně pokročilá znalost AJ
* Týmový duch, komunikativnost, samostatnost, přesnost, odpovědnost, aktivní přístup a organizační schopnosti se Vám na této pozici budou velmi hodit

Nabízíme

* Zaměstnání ve společnosti s celosvětovým působením
* Zajímavé mzdové podmínky
* Přátelské a čisté pracovní prostředí
* Bezpečné pracovní prostředí
* Řadu firemních vzdělávacích programů
* Plně hrazení stravenky zaměstnavatelem v hodnotě 70kč
* Týden dovolené navíc ( 25dní )
* Možnost stravování na pracovišti
* Zajištění dopravy s ohledem na třísměnný provoz
* Výhodné mobilní tarify pro Vás i vaše blízké
* … a mnoho dalších příjemných bonusů

Informace o pozici

  • DHL Supply Chain, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk - středně pokročilý
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Jirny, Poděbradská 603