Nabídka práce > Hledáme OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/PRODEJCE - region Ústí-Chomutov-Praha a Hradec a okolí

Hledáme OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/PRODEJCE - region Ústí-Chomutov-Praha a Hradec a okolí

Náplň práce

Slovenská společnost působící na trhu více jak 15 let v oblasti poradenství, servisu a prodeje průmyslových a automobilových olejů. V ČR působí již sedmým rokem.

Zástupce má již v několika regionech. Nyní hledá kolegu, který by se staral o klienty v rámci Prahy a Ústeckého kraje a Hradci a jeho okolí.

Požadavky

Ideální kandidáti musejí mít zkušenosti z oblasti prodeje průmyslových olejů a obráběcích kapalin a celkově musí mít přehled v průmyslovém odvětví. Stěžejním úkolem bude prodej výrobků klientům (fyzické osoby, výrobní společnosti atd.)

Nabízíme

Jedná se o hlavní pracovní poměr, ale je možnost práce i na IČO. K práci budete využívat služební auto nebo lze využít Vaše soukromé (reprezentativní).

Vaše ohodnocení se bude skládat z fixního platu a bonusů z prodaných výrobků.

Těšíme se na Vaše reakce.

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ústí-Chomutov-Praha a Hradec a okolí