Nabídka práce > Vedoucí procesního engineeringu

Vedoucí procesního engineeringu

Náplň práce

CO VÁS NA DANÉ POZICI ČEKÁ?
* Vedení a motivace týmu cca 15ti zaměstnanců v oddělení procesního engineeringu
* Návrh a optimalizace zdrojů, procesů a činností, řízení projektů napříč oddělením
* Odpovědnost za náběh nových výrobních postupů, spolupráce s vývojem, aplikace nových technologií, práce s novými stroji a přípravky při jejich uvedení do provozu, hodnocení zlepšovacích návrhů, jejich realizace a testování
* Nastavení efektivního systému komunikace s výrobou, zajištění shody s platnou legislativou
* Spolupráce s dalšími odděleními, stejně tak i s mateřskou společností a jejími pobočkami, koordinace projektů s dodavateli či zákazníky
* Reporting, zpracování analýz, statistik, vyhodnocení výsledků, vedení příslušné dokumentace

Požadavky

CO OČEKÁVÁME OD VÁS MY?
* VŠ/SŠ vzdělání technického směru
* Velmi dobrou znalost anglického jazyka, uvítáme navíc znalost němčiny
* Relevantní praxi v oblasti technologie, výhodou zkušenosti z Automotive
* Znalost existujících výrobních procesů, zavádění vhodných optimalizačních koncepcí
* Přirozenou autoritu, schopnou vést a motivovat tým, komunikační dovednosti, schopnost se prosadit, proaktivitu
* Technické myšlení, všeobecný technický přehled
* Dobré PC znalosti (produkty MS Office), řidičské oprávnění skupiny „B“

Nabízíme

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
* Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* Dlouhodobou, perspektivní práci s možností seberealizace
* Motivující finanční ohodnocení
* Firemní benefity

Informace o pozici

  • LIDEA CONSULTING,s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek