Nabídka práce > OBCHODNÍK S DUŠÍ (OBJ129)

OBCHODNÍK S DUŠÍ (OBJ129)

Náplň práce

•obchodní činnost s výhradně firemní klientelou
•akviziční obchodní jednaní na schůzkách, které z 50% zajišťuje společnost
•péče o zakvizované portfolio v následujících obdobích
•tvorba a prezentace cenových návrhů v oblasti dodávek energií NN (nízké napětí), VN (vysoké napětí) a všech kategorií dodávek Zemního plynu.
•jednaní se zastupitelstvy měst a obcí v rámci hned několika projektů (Veřejné osvětlení, dodávky energií a distribučního nastavení)
•sledování tržního prostředí hledání nových potenciálů trhu
•možnost práce z domova, dojíždění na centrálu firmy 1xtýdně či 1x za 14 dnů

Požadavky

•proaktivní přístup a smysl pro odpovědnost za výsledky
•iniciativní jednání se zákazníkem, schopnost pracovat samostatně a samostatně se rozhodovat
• praxe v přímém obchodě
•obecné dovednosti spojené s prací na PC
•kolektivní duch a nesobecký přístup k práci
•řidičský průkaz a vlastní auto výhodou
•samostatnost

Nabízíme

•nadstandardní systém finančních odměn. Jednorázové provize včetně následných bonusů z retenčního portfolia
•práce ve svobodném firemním prostředí
•společná kancelář s fajn kolektivem
•možnost práce formou home officu
•cestovní náhrady
•školení zajištěno v plné míře

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Střední odborné
  • Plat: Dohodou
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Služební automobil
  • Místo pracoviště: Celá ČR, centrále v Praze