Nabídka práce > Quality Engineer

Quality Engineer

Náplň práce

Kvalita! Automotive! Péče o zákazníka!

Máte zkušenosti v oblasti kvality? Chcete být součástí mezinárodní společnosti a profesně se rozvíjet? Právě Vám teď nabízíme pozici:

CO VÁS ČEKÁ:

* Řešení projektů s automotive zákazníky
* Řízení kvality ve výrobě
* Zavádění opatření pro zvýšení kvality výrobků
* Zpracování reklamací od zákazníků, podpora zákazníků
* Vstupní a výstupní kontrola, audit výrobků
* Provádění školení pracovníků

Požadavky

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru
* Praxe 3 roky v oblasti kvality
* Výborná znalost německého jazyka, komunikativní znalost anglického jazyka
* Orientace v normách ISO/TS 16949 a ISO 9001
* Znalost PPAP/EMPB, FMEA, CP, VDA výhodou
* Školení v oblasti provádění auditů výhodou

Nabízíme

CO VÁM NABÍZÍME:

* Pracovní poměr na dobu neurčitou
* Velmi dobré finanční ohodnocení
* 13. plat + pravidelný roční růst mzdy
* 5 týdnů dovolené
* Možnost profesního rozvoje a jazykových kurzů
* Příspěvek na dojíždění, na stravovaní, poukázky na sport, relaxaci a kulturu a další zaměstnanecké výhody

Pokud Vás nabídka zaujala, dejte o sobě vědět!

Informace o pozici

  • LIDEA CONSULTING,s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: německý jazyk, anglický jazyk
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek