Nabídka práce > MANAŽER DODAVATELSKÉ KVALITY

MANAŽER DODAVATELSKÉ KVALITY

Náplň práce

- úzká spolupráce s dodavateli společnosti
- rozvoj dodavatelské základny
- auditování dodavatelů
- identifikace nedostatků v rámci výrobních a logistických procesů
- navrhování nápravných opatření
- pracovní cesty za dodavateli v rámci celého světa

Požadavky

- technické vzdělání velkou výhodou
- odpovídající praxe potřebám pracovní pozice
- znalost výrobních procesů z pohledu kvality
- praktický vhled do metod optimalizace výrobních procesů
- znalost AJ na úrovni jednání se zahraničními partnery

Nabízíme

- docela zajímavé peníze (rozuměj, mzdu) pro uspokojení potřeb svého těla i duše
- nová přátelství v rámci celého světa při spolupráci v rámci mezinárodního týmu
- a takovou tu klasiku - zaměstnanecké výhody: roční bonus, penzijní připojištění, víc dovolené než říká zákon, dotované stravování … atakdále

Další informace

Chceš roztočit kolo svého štěstí?
Pak se fofrem ozvi naší Terce: tereza.cvirova@gentlejob.cz a pošli jí svůj životopis. I my budeme rychlí a jen co to půjde, ozveme se zpět.

Informace o pozici

  • Gentle job s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Aj na komunikativní úrovni
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek