Nabídka práce > Hledáme zdravotní sestry do Švýcarska

Hledáme zdravotní sestry do Švýcarska

Náplň práce

Vydejte se s námi na cestu za Vašim vysněným místem. Pomůžeme Vám diskrétně, nezávazně a především zdarma najít místo, které hledáte. Naše nabídka zahrnuje poradenství, podporu při sestavování potřebných dokumentů a přípravu pracovních pohovorů. Podpoříme Vás po dobu celého procesu od ucházení se o místo až k přijetí.
Našim zákazníkem je švýcarská lékařská komora, nabízíme práci v nádherném prostředí jak pro práci, tak volný čas. Zürich je z Česka dobře dostupný a navíc dostanete možnost dalšího vzdělávání. Motivovaný a angažovaný tým Vám pomůže ve Vaší snaze, nejen co se práce týče, nýbrž i v učení novému a v dalším vzdělávání. To je totiž je pro našeho zákazníka také důležité a otevírá další možnosti i pro Vás. Nástupní plat se pohybuje okolo 74 000 Eur za rok, tzn. Okolo 5300 Euro na měsíc (+ 13. plat)

Pro oddělení chirurgie a nejrůznější oddělení hledáme ihned, či po domluvě:

Zdravotní sestru/zdravotního bratra na plný úvazek

Požadavky

Vaše úkoly:
Péče o pacienty s nejrůznějšími zdravotními problémy
-Samostatná a interdisciplinární spolupráce, perfektní péče ve vašem týmu
-Orientujete se ve způsobu péče konkrétní nemocnice a pomůžete rozvíjet nové díky vašim kompetencím

Váš profil:
-Dokončené vzdělání, dipl. Zdravotní sestra. (Diplom z ČR nebo zahraničí)
-Zkušenost minimálně z jedné vykonávané pozice
-Máte radost z učení nových věcí a víte, že práce v týmu je nejdůležitější esencí dobré péče
-Pracujete rád/a v týmu a mnoha oblastech
-Mluvíte velmi dobře německy slovem i písmem (min B2)

Nabízíme

Nabízíme různorodou práci v pokrokovém prostředí, které nabízí vynikající péčí, samostatnost, flexibilitu a odpovědnost. Dostanete možnost se dále vzdělávat v mnoha oblastech. Motivovaný a angažovaný tým vám pomůže ve všech krocích pracovního procesu. Platové podmínky ve švýcarských nemocnicích jsou výborné, průměrný plat sestry se pohybuje mezi 5 – 6 000 CHF/EUR.

Hledáte práci, která je odpovědná, přináší výzvy v mezinárodním dynamickém prostředí a atraktivní možnosti dalšího rozvoje?

Garantujeme Vám diskrétnost a úspěch.
Komunikovat s Vámi bude naše mezinárodní poradkyně Tereza Bulisová, neváhejte, budeme se těšit na Vaše žádosti s potřebnými dokumenty (životopis v němčině, diplom, osvědčení, doklad o praxi z nemocnice, popř. německý certifikát)
Najdete nás i na Facebooku - Eumedica Recruitment Group Ltd

Tereza Bulisová
International Recruiter

T: +41 44 512 19 41
M: tereza.bulisova@eumedicagroup.com
W: eumedicagroup.ch

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Němčina
  • Plat: 5 000 - 6 000 CHF/EUR
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Curych