Nabídka práce > Super příležitost ve výrobě - navyšování mezd!!!

Super příležitost ve výrobě - navyšování mezd!!!

Náplň práce

Co budete dělat?
* montáž výrobků
* obsluha stroje, drobná údržba
* příprava polotovaru/výrobku, části výrobku k dalšímu zpracování
* kontrola kvality hotových výrobků
* balení hotových výrobků

Požadavky

Co od Vás očekáváme?
* manuálně zručný, šikovný
* spolehlivý a loajální s chutí do práce
* dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost
* časově flexibilní - práce na směny, nástup ihned

Nabízíme

Co Vám nabízíme?
* nástup na hlavní pracovní poměr - ihned!
* dlouhodobá spolupráce - po zaučení přestup do kmenového stavu
* velmi zajímavé a motivační platové ohodnocení / až 23 tis / při běžném fondu pracovní doby
* jasně definovaný a transparentní systém kariérního růstu v rámci společnosti
* bonus za doporučení kandidáta 3000,-Kč, bonus za nemarodění
* možnost placených přesčasů
* závodní stravování
* dobrá dostupnost linkové dopravy
* při nástupu obdržíte pracovní oblečení, neplatíte též nic za vstupní LP

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: Až 25000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Závodní stravování, bonus za nemarodění, při nástupu pracovní oblečení.
  • Vhodné pro: Všechny pracovité a spolehlivé zaměstnance
  • Místo pracoviště: Chabařovice