Nabídka práce > SEŘIZOVAČ - divize motorů

SEŘIZOVAČ - divize motorů

Náplň práce

- zajištění a hospodárné využití personální a strojní kapacity výrobních linek
- zajištění způsobilosti výrobních procesů
- zajištění výroby v předepsané kvalitě
- dodržování předepsaných výrobních procesů
- kontrola výrobních dokladů a interních předpisů

Požadavky

- SOU vzdělání – strojírenství, technický směr
- praxe min. 2 roky na pozici seřizovač, popř. strojírenský dělník
- silná osobnost, odolná vůči stresu, pečlivost
- samostatné jednání a zvládání mimořádných situací
- znalost práce PC (MS Office), znalost SAP výhodou
- základy anglického nebo německého jazyka výhodou
- připravenost pracovat v různých směnných modelech

Nabízíme

- nástupní mzdu 21 300 Kč
- příplatky za noční směny, práce o víkendech (70 %) a st. svátcích (100 %)
- výkonnostní odměny ve výši 5 000 Kč dle plnění normy
- pracovní smlouva na 1 rok (hlavní pracovní poměr)
- obědy za 25 Kč (polévka, hlavní jídlo, salát)
- 13. plat, podíl na hospodářském výsledku v závislosti na odpracovaných měsících v roce
- dopravu zdarma ze směru Nový Jičín, Rožnov pod Radhoštěm
- po 6 měsících možnost převodu do kmenového stavu Brose

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 21300
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Kopřivnice