Nabídka práce > Materiálový manipulant Bezděčin - UBYTOVÁNÍ

Materiálový manipulant Bezděčin - UBYTOVÁNÍ

Náplň práce

•Zásobování výrobní linky pro jednotlivé modely výrobními díly
•Skenování materiálu při příjmu do výroby
•Kontrola čistoty a funkčnost zařízení potřebných k výkonu činnosti, vedení záznamu k těmto zařízením
•Péče o životní prostředí na svěřeném úseku
•Separace a ukládání na určené místo vratné části palet, které slouží k opětovnému balení materiálu
•Kontrola množství jednotlivých výrobních dílů u výrobní linky

Požadavky

•Pozitivní přistup k práci
•Samostatnost
•Manuální zručnost

Nabízíme

•Smlouva na HPP
•Nástupní plat 105kč/h čistého (+ příplatek za odpolední 7,5kč/h, příplatek za noční 22kč/h)
•Bonus za docházku 1020 Kč
•Stravenky v hodnotě 70Kč/ směna
•Osobní ohodnocení až do výše 16%
•Ubytování
•Možnost záloh každý týden

Informace o pozici

  • Steer Agency s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav, Bezděčin