Nabídka práce > Účetní

Účetní

Náplň práce

- pořizování a účtování a evidence veškerých účetních dokladů – přijaté, vydané faktury, pokladna, banka
- průběžná kontrola zaúčtovaných položek
- příprava podkladů pro zpracování DPH a kontrolních hlášení v rámci skupiny firem Eurolux Group
- komplexní odpovědnost za účetnictví vybraných firem skupiny Eurolux Group
- spolupráce při zpracování účetních závěrek včetně inventarizace účtů, majetku, pohledávek, závazků atd.
- spolupráce při zpracování reportů a analýz pro vedení společnosti
- účtování a účetní evidence majetku, odpisy
- správa sald pohledávek a závazků

Požadavky

- SŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe min. 2 roky na pozici hlavní účetní / samostatná účetní
- podmínkou je praxe na pozici účetní ve firmě působící ve stavebním (nebo příbuzném) odvětví
- znalost podvojného účetnictví, účetních předpisů a daňové legislativy
- dobrá znalost práce na PC, zejména EXCEL, MS Word
- odpovědnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme

- práci v atraktivním společnosti a v příjemném pracovním prostředí
- zajímavé platové ohodnocení
- zázemí silné společnosti s 20tiletou zkušeností v oboru

Další informace

- nástup možný ihned
- jsme přední česká společnost v oblasti interiérů a osvětlení

Informace o pozici

  • EXX s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Ekonomika a finance,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 6