Nabídka práce > Práce ve výrobě na 4 dny v týdnu

Práce ve výrobě na 4 dny v týdnu

Náplň práce

- obsluha výrobní linky a manipulační práce
- kontrola správného chodu výrobní linky
- kompletace a balení výrobků do krabic

Požadavky

Zodpovědné pracovníky starší 18 let s ochotou pracovat na směny. Předchozí zkušenosti nejsou potřeba, rádi vás vše naučíme.

Nabízíme

- nástupní mzdu 17 000 Kč/měsíc s možností navýšení
- měsíční odměnu 1 000 Kč za dobrou docházku
- možnost získat měsíčně až 10% bonus
- zákonné i nadstandardní příplatky
- práci v pohodovém kolektivu
- stravenky v hodnotě 100 Kč

Další informace

Chcete pracovat pro zaměstnavatele, který ocení vaši pracovitost a zručnost? Staňte se součástí týmu Propesko ve Veselí nad Lužnicí, který se zaměřuje na výrobu zvířecích pamlsků. Získáte práci pouze na 4 dny v týdnu, nástupní mzdu od 18 000 Kč/měsíc, nadstandardní příplatky a stravenky v hodnotě 100 Kč! Tak nepropásněte tuto nabídku a volejte 778 751 900!

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 18 000 - 22 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Veselí nad Lužnicí