Nabídka práce > NÁKUPČÍ/LOGISTA oddělení nářadí - Praha

NÁKUPČÍ/LOGISTA oddělení nářadí - Praha

Náplň práce

vyhledávání dodavatelů, zajišťování cenové výhodnosti
spolupodílení se na tvorbě sortimentu
plánování a zpracování objednávek, řešení reklamací
zpracování dat a zadávání dat do systému
spolupráce na tvorbě letáků
komunikace s dodavateli

Požadavky

minimálně středoškolské vzdělání
komunikativní znalost anglického jazyka / německého jazyka výhodou
logické myšlení
znalost MS Excel a Word
zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
samostatnou a odpovědnou práci
možnost seberealizace
příjemné pracovní prostředí a kolektiv na Praze 4
zaměstnání ve stabilní společnosti s pozitivní perspektivou
slušné jednání a zázemí mezinárodní firmy

Další informace

Požádáme Vás o zaslání životopisu na email : kadrycz7@baumax.cz
Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

  • Baumax
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Český
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, odměny
  • Místo pracoviště: BM ČESKO s.r.o., Türkova ul. 1272/7, 149 00 Praha 4 – Chodov