Nabídka práce > Obsluha pálicího stroje

Obsluha pálicího stroje

Náplň práce

tvorba nářezových listů v AutoCADu
obsluha plasmového pálicího stroje
udržování skladu plechů

Požadavky

SŠ vzdělání s maturitou i bez
základní znalost AutoCADu
dobrá orientace v dílenské výrobní dokumentaci ocelových konstrukcí

Nabízíme

zajímavou práci na netradičních projektech
práci na HPP
velmi dobré pracovní ohodnocení
zázemí prosperující a dynamicky se rozvíjející společnosti
zaměstnanecké výhody – 25 dnů dovolené, příspěvek na stravování
nástup dle dohody – možno ihned
místo výkonu práce je na adrese Napajedelská 1552, 765 02 Otrokovice
(výhledově se výroba přesune na adresu Bílovice 519, 687 12)

Informace o pozici

  • construction cité + a.s.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: SŠ vzdělání s maturitou i bez
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 25 dnů dovolené, příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Napajedelská 1552, 765 02 Otrokovice