Nabídka práce > Project Manager pro BTL agenturu (absolvent, junior)

Project Manager pro BTL agenturu (absolvent, junior)

Náplň práce

Půjde především...

- O vymýšlení projektů, o inovativním přístupu a o kreativním řešení všeho možného i nemožného

- O koordinaci přípravných aktivit, ale také o dohledu nad realizací, a o vedení brigádníků při realizaci různých BTL projektů

- O prezentaci klientovi spolu se zakládajícími partnery a Account Managerem

- O komunikaci s klientem a o úzké spolupráci s branďáky

Požadavky

- Zkušenost s BTL je velká výhoda, ale supluje jí chuť se učit

- Prezentace a vůbec vystupování na super úrovni

- Koordinační schopnosti (ideálně už prakticky zažité), samostatnost, pečlivost a kreativitu

- Nutností je velmi dobrá znalost Excelu a PowerPointu, to je mimo realizace denní chleba

- Chuť pracovat i mimo klasickou pracovní dobu, protože většina akcí se koná o víkendu

Nabízíme

- Mladý tým a hlavně spolehlivé kolegy,

- Zajímavé projekty, zavedené jméno na trhu, stálé a světové klienty

- Taky výplatu, kvůli který se budete těšit do práce

- Nějaký ten notebook, telefon, kalkulačku, pravítko, propisku atd.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek