Nabídka práce > Průmyslový inženýr

Průmyslový inženýr

Náplň práce

S čím se v práci setkáte?

Budete mít na starosti posoudit vyrobitelnost požadovaného produktu.

Na toho základě vytvoříte technologický postup a definujte správné množství materiálu a také cenu práce.

Tvorba kusovníků a práce s daty a plány bude pro Vás samozřejmostí.

Požadavky

Vy byste měl mít:

SŠ nebo VŠ technického směru.

Levou zadní ovládáte MS Office, a máte nějaký ten poznatek SAPu.

Technická dokumentace Vám není cizí, dokážete ji nejen číst, ale i vytvořit.

Nebojíte se občasné komunikace se zahraničními partnery.

Angličtina alespoň na úrovni A2.

Nabízíme

Co se Vám dostane:

Budete mít zajištěné příznivé podmínky k tomu, aby Vás práce bavila.

Dostanete se do kolektivu, kteří je nakloněn různým společenským akcím.

Získáte různé příspěvky, jako například příspěvek na penzijní pojištění či relaxaci a zdraví.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek