Nabídka práce > Seřizovač obráběcí linky

Seřizovač obráběcí linky

Náplň práce

Obráběcí linka bez Vás nebude fungovat, protože VY budete mít na starost údržbu integrovaného systému jakosti na pracovišti, budete spolupracovat na uvádění nových obráběcích linek do provozu, a to včetně CNC.

Jako seřizovač budete mít hlavní roli v otázkách řízení přestaveb, spolu s dohledem nad dodržováním postupů a zodpovědností za plnění výroby - z hlediska kvality i kvantity, což přináší možnost realizovat se v této oblasti.

Máte-li rád práci s lidmi, pak jistě uvítáte funkci školitele operátorů, poskytování podpory nováčkům a spolupráci na tvorbě plánu školení.

Požadavky

K tomu, aby jste mohl být podporou týmu, musíte mít prokazatelnou praxi ve strojírenství, případně kovovýrobě. Organizační schopnosti Vám pomohou uspořádat si práci, což je hlavním předpokladem úspěšného vedení pracovního týmu.

Znalosti z oblasti technologie a zkušenosti s obráběním (NC, CNC) jsou základem, bez nichž se neobejdete. Máte-li navíc komunikativní angličtinu, pak chceme právě VÁS!

Nabízíme

Protože VY jste jedineční, tak Vám nabízíme jedinečné a nadstandardní benefity:

- 5 týdnů dovolené

- 13. plat

- navýšení platu po zkušební době

- Dotovanou stravu

- Benefitní poukázky

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Příplatek za docházku

- Odměny pro věrné zaměstnance

- Očkování proti chřipce

- Kurzy cizích jazyků v pracovní době

- Odměny pro dárce krve

- Každoroční navýšení mzdy

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek