Nabídka práce > PROFÍK NA PROCESNÍ KVALITU

PROFÍK NA PROCESNÍ KVALITU

Náplň práce

Vašim denním chlebem bude:
 sledování, vyhodnocovaní a zlepšování kvalitativních ukazatelů
 systematické řešení interních neshod ve výrobních procesech
 navrhování preventivních opatření k zajištění požadované kvality
 práce s kvalitativními nástroji
 spolupráce a podpora při aktualizaci kontrolních plánů, statistické měření,
zavádění kontrolních činností
 podpora při zavádění nových projektů a změn výrobků a procesů
 účast na interních a zákaznických auditech, řešení případných nálezů

Požadavky

Očekáváme, že nám nabídnete :
 uživatelskou znalost MS Office
 komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
 povědomí o nástrojích kvality (8D, Kontrolní plán, apod.)
 rozhodování na základě faktů a dat
 zájem o další vzdělávání a odborný růst
 orientace na výsledek týmu a týmovou práci
 pozitivní myšlení a přístup
 časová flexibilita
 znalost SAP výhodou

Nabízíme

Kvalitu kandidáta oceníme neméně kvalitním systémem benefitů:
-práce v moderním pracovním prostředí
-profesní růst, možnost zahraničních stáží
-vstupní zaškolení v rámci plánu adaptace
- podporu odborného a jazykového vzdělání a osobního rozvoje
- dotované stravování ve vlastních prostorech
- 5 týdnů dovolené
- širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (např. příspěvek na penzijní připojištění, doprava firemními autobusy do zaměstnání a zpět zdarma ze 2 lokalit, podpora volnočasových a sportovních aktivit, programy pro děti zaměstnanců, programy na podporu zdraví a správného životního stylu atd.).

Pokud byste chtěl/a ovlivnit svou kariéru, rozhodně mě kontaktujte pomocí svého životopisu v českém/slovenském a anglickém jazyce.

Těším se na právě Vaši reakci!

Petra Štěrbová

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek