Nabídka práce > Product Specialist/Manager

Product Specialist/Manager

Náplň práce

- Podpora prodeje, respektive distributorů (ať už v oblasti technologické nebo čistě obchodní)

- Informování o produktech a novinkách, vytváření prezentací pro partnery a management

- Aktualizace prodejních ceníků

- Těsná spolupráce s marketingovým a technickým oddělením při:

          o návrhy obsahu produktových listů, brožur, atd.

          o vypracování podkladů pro webové stránky po technické i obsahové stránce a/nebo administrace produktové sekce či sekce podpory webové stránky

- Pravidelný monitoring konkurenčních produktů a příprava srovnávacích tabulek s konkurenčními produkty pro interní i externí využití

- Příprava, instalace a účast na firemních a zákaznických akcích (Roadshow, Výstavy, Prezentace, atd.)

- Školení produktů HW a SW (interně i u zákazníků)

Požadavky

- VŠ vzdělání (ideálně technického směru, nebo alespoň velký zájem o nové technologie)

- Velkou výhodou praxe na obdobné produktově zaměřené pozici (ideálně v oboru A/V, popř. IT či SW)

- Anglický jazyk na výborné úrovni (Min. C1)

- Hledáme kandidáty s pozitivním přístupem k práci, kterému nevadí mít zapnutý telefon i večer, zároveň potřebujeme i obchodní myšlení

- Nekuřák

- Nástup ideálně leden 2017

Nabízíme

- Práci, která Vás pohltí, která je zajímavá, jedinečná a plná inovativních technologií

- Žádná korporátní pravidla, jedná se o malou společnost, kde budete podřízen přímo generálními řediteli – manažerovi s mnohaletými zkušenostmi, který Vám je chce předat

- Mobilní tel., notebook, stravenky

- Pravidelná školení

- Účast na světových výstavách a zahraničních služebních cestách (týdenní cesty - cca 1-2 x ročně USA, 1 x výstava v Nizozemsku, cca 1-2 x ročně Čína, Tchaj-wan)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek