Nabídka práce > OBCHODNÍ ŘEDITEL S NĚMČINOU

OBCHODNÍ ŘEDITEL S NĚMČINOU

Náplň práce

Služebním autem budete cestovat po svěřeném regionu (CZ, SK), pečovat o TOP zákazníky a řídit obchodní činnost regionálních obchodních manažerů. Vaším úkolem bude vedení, motivace a hodnocení týmu. Dále budete prosazovat obchodní strategii, kontrolovat náklady, provádět akviziční činnost a určovat prodejní kanály. Na základě monitoringu trhu budete sledovat konkurenci a přenášet know-how a novinky z Německa. Také budete koordinovat produktové akce po marketingové a logistické stránce.

Požadavky

Vlastníte alespoň maturitní vysvědčení a máte prokazatelnou praxi na obchodní pozici. Chcete se učit novým věcem a jste ochotní cestovat v rámci svěřeného regionu. Máte profesionální vystupování, silné vyjednávací schopnosti, zvládnete větší pracovní nasazení a komunikujete v němčině.

Nabízíme

Získáte zázemí perspektivní společnosti. Za dobře odvedenou práci budete odměněni motivující mzdou (fix + bonusy dle obratu). Obdržíte auto i pro soukromé účely, notebook a mobilní telefon.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek