Nabídka práce > Konzultant ERP systému pro výrobu

Konzultant ERP systému pro výrobu

Náplň práce

- zjišťuje potřeby zákazníků – především výrobních firem a pak navrhuje vhodná řešení

- implementuje informační systém Helios Orange, který patří ke špičce na trhu

- proškoluje uživatele systému včetně hromadných produktových školení

- poskytuje vzdálenou podporu zákazníkům po telefonu a e-mailu

- analyzuje a navrhuje zákaznické úpravy na míru, a ty také otestuje

Požadavky

- máte znalost výrobních a logistických procesů ve firmě (pozice je vhodná např. pro vedoucího výroby, mistra, technologa...)

- máte zkušenost s podnikovými informačními systémy alespoň z pozice uživatele

- baví vás neustále hledat nová řešení

- rádi komunikujete se zákazníkem na denní bázi

- jste nadšencem do technologií – hlavně těch informačních

- neustálé vzdělávání a seberozvoj jsou vaším koníčkem

- výhodou znalost SQL a zkušenost s implementací informačního systému

Nabízíme

- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní firmě, která působí na trhu přes 25 let

- práci v moderních kancelářích v centru Brna

- přátelskou firemní atmosféru, kde všichni táhneme za jeden provaz

- týden dovolené navíc pro důkladnou regeneraci

- možnost si odfrknout na masážním křesle přímo v kanceláři

- stravenky a skvělou jídelnu v budově, kde sídlíme

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek