Nabídka práce > ***TECHNIK BOZP***

***TECHNIK BOZP***

Náplň práce

- navrhování úprav řízení systémů EMS&EnMS, OHSAS, BOZP

- příprava reportů pro vedení společnosti

- odpovědnost za provádění auditů se zaměřením na požadavky EMS&EnMS, OHSAS, BOZP

- schvalování dokumentace k bezpečnosti a ochraně zdraví, životnímu prostředí a energii

- úzká spolupráce s externími konzultanty a vedoucími pracovníky za účelem plnění norem (ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 50001)

- analýza příčin a stanovování opatření při evidenci pracovních úrazů

Požadavky

- SŠ vzdělání

- zkušenosti v oblasti BOZP ve výrobní společnosti podmínkou

- znalost norem ISO 18001

- znalost anglického jazyka (min. základy)

- výhodou znalost norem ISO 14001 a 50001

- aktivní přístup, komunikativnost, rozhodnost

Nabízíme

- zajímavá pracovní příležitost v rostoucí mezinárodní společnosti

- motivující mzdové ohodnocení + bonusy

- možnost osobního a profesního rozvoje

- nástup možný ihned příp. dohodou

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Služby,
  • Plat: 30000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek