Nabídka práce > Marketing Product Development Manager

Marketing Product Development Manager

Náplň práce

- Účast na mezinárodních projektech

- Projektové řízení zákaznického cyklu a kontaktu se zákazníkem

- IT a business analýza současného a budoucího stavu

- Implementace projektů - obchodní strategie, IT nástroje a marketingové přístupy

- Analýza a řízení zákaznické cesty, analýza vhodných CRM řešení, analýza rizikových bodů s obchodním potenciálem

Požadavky

- VŠ vzdělání

- Zkušenosti v projektech řízení zákaznického cyklu a kontaktu se zákazníkem

- Zkušenosti v oblasti Product / Business Development (vhodná předchozí praxe ve "Velké čtyřce" či v korporátním segmentu)

- Marketingové cítění a smysl pro obchod

- Pokročilá znalost angličtiny

- Praxe min. 3 roky v dané oblasti

Nabízíme

- Příležitost pro profesní i osobní rozvoj

- Práci v mezinárodním týmu v zázemí silné a dynamické společnosti

- Práci s "top level" klienty na různorodých a zajímavých projektech

- Příjemné pracovní prostředí

- Motivační finanční ohodnocení vč. pestré škály benefitů

Informace o pozici

  • Manpower
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek