Nabídka práce > Strategic Projects Coordinator

Strategic Projects Coordinator

Náplň práce

  • Koordinace dodávek a návaznost strategických projektů v závodě

  • Úzká spolupráce s ředitelem pro strategii a vedoucími jednotlivých projektů

  • Reporting a finanční kontrola projektů

  • Dalších aktivity spojené s projekty - administrativa, dokumentace, testování, proškolování

Požadavky

  • VŠ vzdělání technického / chemického směru

  • Zkušenosti s projektovým řízením ve výrobní společnosti

  • Základní znalost podnikových finančních procesů

  • Pokročilá znalost AJ (C1) / NJ výhodou

  • Znalost systému řízení kvality: ISO 9000, ISO 14000 (popř. ISO/TS 16949)

  • Znalost práce s ERP (Oracle JDE)

  • Velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Stabilní a zajímavou práci pro významnou mezinárodní společnost

  • Práci v mladém, přátelském kolektivu a v příjemném pracovním prostředí

  • Motivující finanční ohodnocení odpovídající znalostem, zkušenostem a přínosem pro firmu

  • Možnost odborného rozvoje a dalšího vzdělávání

  • 5 týdnů dovolené

  • Jazykové kurzy

  • Pružnou pracovní dobu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Dotované závodní stravování

Informace o pozici

  • Manpower
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek