Nabídka práce > ACCOUNT PAYABLE SPECIALIST s francouzštinou

ACCOUNT PAYABLE SPECIALIST s francouzštinou

Náplň práce

V naší společnosti budeš mít na starosti účetní aktivity související s přijatými fakturami, zpracování účetních operací jdoucí do hlavní klihy, provádění všech aktivit souvisejících s měsíční uzávěrkou, přeceňování kurzových rozdílů, příprava cash-flow, forecastů a reportů, zodpovědnost za účtování Treasury a Intercompany operací a další účetní aktivity. Můžeš vykonávat všechny tyto činnosti nebo se podílet pouze na některých z nich. Budeš pracovat v systému SAP a provádět výstupy v Excelu.

Požadavky

Hledáme motivovaného člověka oborem účetnictví, který umí výborně anglicky. Pokud umíš také německy nebo francouzsky, můžeš být alokován na klienty hovoří těmito jazyky.

Nabízíme

Nabízíme Ti v rámci benefitů tzv. rotační program, díky kterému se můžeš časem posunout na vyšší pozici v rámci firmy, aniž by bylo třeba měnit zaměstnavatele. Dále poskytujeme několika tisícový příspěvek na hard skills či rozvoj jazyků. Využívat můžeš také stravenky, flexibilní pracovní dobu, nápoje zdarma, 25 dní dovolené a další.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek