Nabídka práce > Vedoucí výroby - oleje

Vedoucí výroby - oleje

Náplň práce

  • příprava a odpovědnost za plnění výrobního plánu

  • vedení cca 10 pracovníků výroby

  • dohled a kontrola kvality, termínů a efektivity výroby

  • vylepšování procesů, inovace

  • organizace práce podřízených, jejich vedení a motivování

  • spolupráce s logistikou při plánování dopravy

  • zachycení a náprava kritických bodů výroby

  • zodpovědnost a proškolení podřízených pracovníků o zásadách bezpečnosti práce a jejich dodržování

  • pravidelná kontrola parametrů výrobního procesu

  • reporting výsledků celkové činnosti vedení společnosti

Požadavky

  • min. SŠ vzdělání v technickém oboru

  • alespoň 2 roky praxe s vedením lidí ve výrobě

  • zkušenost z prostředí odpadového hospodářství výhodou

  • dobré analytické a organizační schopnosti

  • strategické a technické myšlení

  • pečlivost, svědomitost, aktivní přístup

Nabízíme

  • práci v úspěšné a moderní společnosti

  • výkonnostní motivace

  • služební mobilní telefon, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní doba

  • práce s vyšší přidanou hodnotou

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek