Nabídka práce > Manažer/ka sériové výroby (NJ/AJ)

Manažer/ka sériové výroby (NJ/AJ)

Náplň práce

Řízení sériové výroby, odpovědnost za plnění cílů, ale i rozvoj lidských zdrojů, resp. podřízených. Je pro Vás tato kombinace náplně práce ideální?

Jste k tomu silným a dobrým manažerem / manažerkou, jež dokáže podřízené motivovat a vést?

Ano? Skvělé. Pojďme se podívat, zda Vám bude sedět i další náplň práce.

LIDÉ: Budete zodpovědní za sériovou výrobu o 90 zaměstnancích, z nichž 5 je přímo podřízených (vedoucí/mistři jednotlivých částí výroby, technologie, plánování výroby). Vaším úkolem bude podřízené motivovat, vést a rozvíjet. Také plánovat lidské zdroje ve svěřené výrobě.

Tato pozice je přímo podřízená řediteli závodu.

SPOLUPRÁCE: Čeká Vás velmi úzká spolupráce s manažerem kvality, převážně při řešení problémů a reklamací.

ROZVOJ: Vaším úkolem bude také soustředit se na rozvoj výroby, vytvářet podmínky pro zlepšování linek a procesů ve strojírenské či plastařské výrobě.

Požadavky

Nejdůležitějším aspektem je Váše osobnostní / manažerská stránka - je nutná vysoká schopnost vedení, motivace a rozvoje zaměstnanců, protože to, jak budou zaměstnanci spokojeni, bude záviset převážně na Vás!

Musíte být přirozenou autoritou, mít skvělé komunikační i vyjednávací schopnosti.

Praxe na obdobné pozici je podmínkou, tzn. vedení sériové výroby, min. 3 roky.

Jedná se o mezinárodní společnost, dodavatele výrobků do různých typů průmyslu včetně automotive (subdodavatel), proto je potřebná komunikativní znalost NJ či AJ.

Nabízíme

Čeká Vás práce ve společnosti s dlouholetou tradicí, potenciálem a rozvojem, na kterou se můžete spolehnout a která Vám poskytne prostor k rozvoji.

Za Vaši dobře odvedenou práci Vás nemine výkonnostní prémie a 13. plat na základě vývoje firmy a obchodu.

Samozřejmostí je 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění a atraktivní mzdové ohodnocení!

Místo výkonu práce je v Hradci Králové.

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete Váš životopis v ČJ a AJ/NJ. Ráda si s Vámi zavolám a domluvíme se, zda tato nabídka splňuje Vaše představy.

Pokud Vám něco nevyhovuje, nenašel/nenašla jste se v této pozici, ráda se také na Váš životopis podívám a můžeme spolupráci nastavit jiným směrem - pouze připište poznámku, o jaké typy pozic máte zájem.

Budu se těšit na kontakt s Vámi!

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek