Nabídka práce > ROZVÍJEJ INTERNÍ KLÍČOVÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM V C# !

ROZVÍJEJ INTERNÍ KLÍČOVÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM V C# !

Náplň práce

  • zodpovědnost za spolehlivé fungování a rozvoj klíčových informačních systémů společnosti

  • analýza požadavků uživatelů na úpravy a rozvoj IS, návrh řešení a jejich implementace

  • nastavení IS dle nových projektů nebo změn procesů

  • údržba a rozvoj datových skladů

Požadavky

Hledáme samostatného, odpovědného a spolehlivého člověka s pro-uživatelským přístupem a analytickými schopnostmi, který bude pečovat o rozvoj a spolehlivé fungování klíčových systémů společnosti.

Požadavky:

  • praxe v programování v C#

  • znalosti a zkušenosti s MS SQL

  • technická znalost AJ

Nabízíme

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou

  • stravenky

  • flexibilní pracovní doba

  • možnost dalšího vzdělání dle vlastních potřeb a výběru - proplácené kurzy

  • zajímavou, samostatnou, zodpovědnou práci s perspektivou dalšího uplatnění (CRM, klientské databáze, DWH)

  • velmi dobré mzdové ohodnocení s podílem na výsledcích společnosti

  • zázemí stabilní společnosti

  • příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu

  • další firemní benefity

Informace o pozici

  • Manpower
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek