Nabídka práce > Mistr v logistice

Mistr v logistice

Náplň práce

Kandidát na této pozici:

  • Řídí naskladňování a vyskladňování, dodávku a kontroluje množství dle dodacího listu

  • Přijímá a eviduje dokument CMR, vystavuje dodací listy, řídí inventuru

  • Zajišťuje pohyby zásob mezi sklady a odpisy

  • Řídí warehouse operátory při přeskladňování dodávek ze skladu na sklad

  • Identifikuje balení, tiskne MBL etikety

  • Zajišťuje proškolení warehouse operátorů, řidičů VZV, řidičů malých vláčků, Gap Leaderů a Warehouse keeperů

  • Okamžité nahlášení chybějícího zboží nadřízenému, okamžité nahlášení zmetků nadřízenému

  • Kontroluje dodržování pravidel pro pohyb mezi zónami, je v denním kontaktu s veškerými členy týmu

  • Řídí pracovníky: plánuje s předstihem jednoho dne činnosti svých zaměstnanců, také plánuje rozvrh na celý týden

  • Zajišťuje disciplínu a přesnost (pracovní oděv, přestávky a odpracované hodiny...)

  • Sestavuje tréninkový plán

  • Zajišťuje řádný tok informací do týmu a mimo něj: top 5 se skladníky a GAP leadery, pravidelné informační schůze

Požadavky

  • Angličtina nebo němčina – komunikativní úroveň

  • PC dovednosti: MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook)

  • Zodpovědnost

  • Profesní znalosti: Znalosti BOZP

  • Vedení lidí

  • Týmová práce

  • Schopnost plnit výrobní plán

  • Dobré komunikační schopnosti

  • Směnný pracovní režim

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti;

  • možnost profesního růstu;

  • další odborné vzdělávání v rámci požadavků pracovní pozice;

  • příspěvek na stravování;

  • příspěvek na dopravu do zaměstnání;

  • příspěvek na penzijní připojištění;

  • po odpracovaní 1 roku týden dovolené navíc

  • semestrální bonus na základě plnění cílů.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek