Nabídka práce > Vedoucí provozu (automotive) (742)

Vedoucí provozu (automotive) (742)

Náplň práce

Řízení svěřeného provozu, vedení směnových mistrů, vedoucích výrobních týmů a týmu seřizovačů, provoz cca 100 lidí. Spolupráce s provozním technologem a specialistou kvality. Zodpovědnost za plnění plánu výroby, za efektivní využívání strojů, materiálu a personálních zdrojů, identifikace příčin problémů a odstranění, hlášení, reporty, zlepšování procesů.

Požadavky

- SŠ vzdělání
- min. 2 letou praxi na obdobné pozici
- zkušenost s vedením lidí
- energickou a komunikativní osobnost
- práci v týmu
- dobrou znalosti práce na PC
- ŘP skupiny "B"
- prokazatelné reference
- přivítáme, pokud zašlete foto

Nabízíme

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- hrubou mzdu 45.000 až 60.000,- Kč dle znalostí a zkušeností
- nástup ihned, dle dohody
- kvartální podíl na zisku
- příjemné pracovní prostředí
- benefity (5 týdnů dovolené, 13. a 14. plat, vzdělávání, závodní stravování)
- stabilní a prosperující zahraniční společnost

Informace o pozici

  • ANEX personální agentura
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Management, Ostatní, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 45.000 - 60.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: kvartální podíl na zisku, 5 týdnů dovolené, 13. a 14. plat, vzdělávání, závodní stravování
  • Místo pracoviště: Jičín