Nabídka práce > Mistr výroby/nábytkářství

Mistr výroby/nábytkářství

Náplň práce

- Řízení a organizace výroby

- Dohled nad plněním úkolu a dodržováním časového harmonogramu

- Koordinace operativních výrobních plánů s ostatními úseky činnosti firmy (zásobování, expedice, doprava, energetika, technická a technologická příprava

výroby, normování apod.)

- Zaškolovaní pracovníku – seznámení s návody k obsluze jednotlivých strojů s písemným záznamem

- Kontrola a vyhodnocovaní práce a výroby

- Kontrola efektivity zakázek

- Zajištění komunikace se dodavateli a zákazníky

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání (obor dřevařství výhodou)

- Praxe z obdobné pozice min. 3 roky

- Organizační schopnosti, přirozená autorita, analytické myšlení

- Znalost procesů výroby, zkušenosti s vedením lidí

- Spolehlivost, komunikativnost

- ŘP sk. B

Nabízíme

- Zázemí stabilní české společnosti

- Zajímavou práci

- Smlouva na HPP

- Další firemní benefity

Místo pracoviště: Ostrava

Nástup: Dohodou

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek