Nabídka práce > Emailový specialista - 16100 Kč - zákaznický servis, prodej

Emailový specialista - 16100 Kč - zákaznický servis, prodej

Náplň práce

Vaší náplní práce bude:

- odbavování požadavků zákazníků prostřednictvím e-mailu (pouze při větším vytížení zákaznické linky je možné přepnutí i na linku)
- snaha nalezení vhodného řešení požadavků zákazníka
- současně také poskytování informací o nabízených produktech RWE a jejich prodej prostřednictvím emailu

Požadavky

- SŠ vzdělání s maturitou
- komunikativnost
- výbornou gramatiku
- uživatelskou znalost MS Office
- zacílenost na prodej
- samostatnost
- odpovědnost
- odolnost vůči stresu
- ochotu pracovat ve směnném provozu (7,5 h směny v čase od 6 -24 hodin, víkendy volné - max. 1 víkendový den v měsíci)

Nabízíme

- nástupní mzdu 16 100 Kč (14 000 Kč + 2100 Kč variabilní složka mzdy + provize z prodeje

- práce na HPP ve stabilní společnosti - smlouva pro začátek na 1 rok
- SPOUSTU ZAMĚSTNANECKÝCH VÝHOD A BENEFITŮ - stravenka ve výši 80 Kč, 5 týdnů dovolené + 3 dny sick days
- po přechodu do kmenového stavu RWE benefity ve výši 27 000 Kč/na 1 rok - (možnost využít na dovolenou, sport, jazykové kurzy, či pojištění )
- po půl roce možnost přechodu do kmenového stavu RWE
- možnost profesního růstu a posunu v rámci interního trhu RWE

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Plat: 16100
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek