Nabídka práce > Servisní technik s angličtinou

Servisní technik s angličtinou

Náplň práce

- Opravy a servis zkušebních zařízení, zejména teplotních a klimatizačních komor po České a Slovenské republice

- Technická podpora zákazníkům

- Komunikace s partnery v anglickém, popř. v německém jazyce

- Pracovní sídlo kanceláře Praha

Požadavky

- SOU nebo SŠ vzdělání v oboru elektrotechnika

- Vyhláška 50, min. §6

- AJ nebo NJ na komunikační úrovni (komunikace se zahraničními partnery po telefonu)

- Zkušenosti z oblasti elektrotechniky

- Orientace ve výkresové dokumentaci (chlazení, elektro)

- Řidičský průkaz, skupina B

Nabízíme

- Práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti se zázemím rodinné firmy

- Nestereotypní práce se zajímavými zařízeními a aplikacemi na špičce světové technologie

- Možnost profesního a odborného růstu (např. každoroční školení v zahraničí, nové technologie)

- Každodenní využívání anglického příp. německého jazyka

- Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, na životní připojištění, roční bonusy atd.)

- Služební telefon, notebook

- Pružná pracovní doba

- Nástup možný ihned

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek