Nabídka práce > Hledáme zkušeného konstruktéra!!!

Hledáme zkušeného konstruktéra!!!

Náplň práce

- Návrh mechanických dílů elektronických modulů a úprava existující dokumentace v ProE nebo Catia V5

- Tvorba výkresové dokumentace a změn

- Správa CAD dat

- Toleranční analýza, tvorba DFMEA

- Hledání vhodných komponentů

- Podpora při zavádění výrobku do výroby, konzultace s dodavateli a zákazníky

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání, zaměření strojní

- Min. 3 roky praxe v oblasti konstrukce

- Znalost CAD programů, Catia V5 výhodou

- Schopnost samostatného konstruování mechanických součástí, tvorba výkresové dokumentace

- Komunikativní AJ nebo NJ

- Znalost strojírenských a výrobních technologií a procesů

- Flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost

Nabízíme

- Zázemí mezinárodní společnosti

- Zaškolení na danou pozici, další vzdělávací programy, možná i v zahraničí

- 5 týdnů dovolené

- Další zajímavé benefity např. příspěvek na dojíždění, na stravování, roční bonusy, atd.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek