Nabídka práce > Key account manager - přípravky pro auto-moto

Key account manager - přípravky pro auto-moto

Náplň práce

- zodpovědnost za prodej výrobků

- monitoring trhu

- reporting obchodnímu řediteli a vedení společnosti

- zodpovědnost za akvizici i péči o klíčové klienty

- sledování prodejních objemů a naplňování dlouhodobých obchodních zájmů společnosti

Požadavky

- min. SŠ vzdělání

- praxe na obdobné pozici 3 a více let

- orientace v oblasti průmyslových olejů a maziv, autokosmetice, apod.

- znalost AJ na komunikativní úrovni

- dynamičnost, samostatnost, aktivní přístup

- orientace na cíl a zákazníka

- dobré komunikační a prezentační schopnosti

- ŘP sk. B

Nabízíme

- práci v české stabilní společnosti s mladým, dynamickým kolektivem

- příležitost k osobnímu rozvoji

- atraktivní mzdové ohodnocení

- notebook, mobilní telefon, služební automobil

-  další firemní benefity

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek